Карнегі Делюкс - Kickstarter Edition - Настільні ігри

$940

Опис

Карнегі був натхненний життям Ендрю Карнегі, який народився в Шотландії в 1835 р. Ендрю Карнегі та його батьки емігрували до США в 1848 р. Хоча він починав свою кар'єру телеграфістом, його роль як одного з головних гравців у піднесенні сталеливарної промисловості Сполучених Штатів зробила його одним з найбагатших людей у світі та іконою американської мрії.

Ендрю Карнегі був також благодійником і філантропом; після своєї смерті в 1919 році понад 350 мільйонів доларів зі своїх статків він заповів різним фондам, а ще 30 мільйонів доларів - різним благодійним організаціям. На його кошти було створено майже 2 500 безкоштовних публічних бібліотек, які носять його ім'я - Бібліотеки Карнегі.

Під час гри ви будете наймати працівників і керувати ними, розширювати свій бізнес, інвестувати в нерухомість, виробляти і продавати товари, створювати транспортні мережі по всій території США; можливо, ви навіть будете працювати з важливими особистостями епохи. Можливо, ви навіть станете видатним благодійником, який своїми справами і щедрістю сприяє величі своєї країни!

Гра відбувається протягом 20 раундів; кожен гравець має по одному ходу за раунд. Під час кожного ходу активний гравець обирає одну з чотирьох дій, які можуть виконувати інші гравці. Мета гри - побудувати найпрестижнішу компанію, що символізується переможними очками.

$940

Прокрутити до верху