Настільна гра Paupers Ladder: Розширення Місячні вежі (Paupers Ladder: The Moon Towers) - Настільні ігри

$180

Опис

Місячні вежі - це перше велике розширення для Paupers' Ladder. Воно додає в гру абсолютно нові пригоди, включаючи 400 нових карт, 14 нових птахів і 8 нових жебраків. Вони також специфічні для цього розширення, тому вам не потрібно тасувати карти разом з Paupers' Ladder або відокремлювати їх від нього.

Місячні вежі" додає до "Драбини бідняків" цілу низку нових пригод, а також понад 400 власних карт. Майже 250 карт регіонів дозволять вам досліджувати нові міста, села та руїни, знаходити нові скарби та битися з ще більш небезпечними створіннями. Магазини поповнилися понад 80 новими предметами спорядження, інструментами, зіллям, зброєю, сувоями та раритетами. А ще на вас чекає цілий новий склад бідняків.

Також додано дві нові колоди: Таланти, які дають вашому Бідняку ремесло, з якого він може отримати вигоду, і Прокляття, які вражають вашого Бідняка різними способами. Обидві ці колоди можна додати до Сходи Бідняків, так само як і 14 нових птахів-компаньйонів, які варіюються від скромного голуба до міфічної качурки.

$180

Прокрутити до верху