Swordcrafters Розширене видання - Настільні ігри

$760

Опис

Розширене видання Swordcrafters включає базову гру Swordcrafters і доповнює її трьома новими захоплюючими модулями, в які можна грати як окремо, так і разом. Меч захисту знову зламався. Король відкрив забуту гробницю, що надає вам доступ до Майстерності меча, Реліквій меча та Порад меча.

У Swordcrafters гравці змагаються, щоб викувати найкращий меч за довжиною, якістю та магією. Кожного раунду кожен гравець робить один розріз у сітці тайлів мечів, щоб створити відділення. Після фази відділень кожен гравець вибирає одну групу тайлів мечів і збирає їх у свій меч. Коли не вистачає тайлів мечів, щоб сформувати нову сітку, відбувається підрахунок очок.

Гравці тримають свої мечі в центрі столу і підраховують очки на основі довжини. Якість меча базується на найбільшій кількості сусідніх однакових самоцвітів на кожній стороні меча. Оцінка магії меча базується на відповідних самоцвітах, необхідних для кожної з трьох карт магії меча.

Розширене видання містить три нові захоплюючі модулі: Реліквії, Підказки та Майстерність. Реліквії додають нові тайли до сітки, що підвищує важливість вашого досвіду колекціонування наборів. Підказки дають гравцям два додаткових голи, які зараховуються за допомогою меча. Майстерність змушує гравців виконувати міні-цілі протягом всієї гри.

Вороги стають сильнішими, і король попросив вас виготовити посилений захисний меч:

- Майстерність меча: використовуйте кожен раунд, щоб відточити свій клинок

- Реліквії меча: додайте фрагменти минулого до сітки, щоб зберегти інтенсивність ваших зрізів і виділень

- Вістря меча: особисті цілі перевіряють, наскільки ви справді гострі

До складу гри входить повна базова версія, а також три модулі, які можна змішувати та поєднувати, щоб отримати ще більше задоволення від гри:

$760

Прокрутити до верху